parallax background
 

طی چندسال اخیر، شاهد رشد روز به روز تلفن های همراه و به خصوص سیستم عامل اندروید بوده ایم .اندروید ، امروزه به عنوان قوی ترین سیستم عامل تلفن های همراه شناخته می شود و بیشترین استفاد کننده را به خود اختصاص داده است . امروزه ، تلفن های همراه نقش مهمی در زندگی ما ایفا می کنند و بسیاری از امور و کارها به وسیله تلفن های همراه انجام می شود . داشتن اپلیکیشن اندروید برای وب سایت ها ، شرکت ها ، فروشگاه ها، رستوران ها ، خبرگزاری ها ، شرکت های خدمات مسافرتی و تورو ... کمک بسزایی برای به روز بودن و گسترش کسب و کار می تواند ایفا کنند . شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن اندرویدی ، آخرین محصولات ، خدمات و اخبار را به سریع ترین شکل ممکن به اطلاع مشتری ها و کاربران خود برسانید . مشتری های شما با داشتن اپلیکیشن ، هرلحظه می توانند از آخرین محصولات و خدمات شما اطلاعات کسب کنند یا به سفارش محصولات بپردازند .
شرکت ما با وجود متخصصین در زمینه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن اندروید ، قادر به برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشنی کاملا اصولی و با قابلیت ها و امکانات درخواستی شما می باشد .

hire-developer-sprite
قدم به قدم با شما ، تا طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن شما
  1برسی و تحلیل پروژه
  اگر فکر می کنید از ظرفیت موبایل می توانید برای توسعه ی کار خود استفاده کنید با ما تماس بگیرید. ما همواره در کنار شما موضوع کاری شما را تحلیل می کنیم و بهترین راهکار را پیشنهاد می دهیم. ما علاقه داریم به کدهای فنی به چشم یک ابزار نگاه کنیم. ابزاری در خدمت هدف شما. پس گام اول شناسایی درست هدف و مخاطب هدف است. بعد در مورد محتوی و کارکرد برنامه تصمیم می گیریم و برای دانلود شدن برنامه و جلب نظر مخاطب ایده می دهیم. گام بعدی طراحی ساختار فنی برنامه است و کمی هم در مورد رابطه کاربری بحث می کنیم. خروجی مرحله ی اول یک برنامه اجرایی است که اگر مورد توافق شما باشد قرارداد منعقد شده و کار را شروع می کنیم ! ساخت اپلیکیشن موبایل اختصاصی شما …
  2تدوین سناریو و تعیین محتوی
  چرا اپلیکیشن ها دانلود شود ؟
  اگر نگاهی به مارکت های اپلیکیشن بیندازید متوجه می شوید روزانه تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن منتشر می شوند. در این شلوغی چرا کسی باید برنامه ی شما را دانلود کند؟ چه ارزش افزوده ایی ایجاد شده است ؟ ما در این قسمت به دنبال ارائه ی یک سناریو هوشمندانه و جامع برای تولید برنامه هستیم. همچنین در این بخش به محتوی داخل برنامه فکر می کنیم ! چه مطالب و امکاناتی باید داخل برنامه قرار گیرد؟ پس از تدوین سناریو باید محتوی برنامه را جمع آوری و مشخص کرد. هرچند اکثر اپلیکیشن های ایرانی توجه چندانی به محتوی ندارند اما در کدر وب ما اعتقاد داریم
  3طراحی رابط کاربری
  ساده، زیباست حتی برای اپلیکیشن های موبایل !
  برای کاربر مهم نیست شیوه برنامه نویسی چطور بوده و از چه روشی استفاده شده اما ظاهر و طرح و رنگ برنامه تاثیر مستقیم در جذب مخاطب و میزان استفاده از آن دارد. ما در این مرحله بسیار سخت گیر و وسواسی می شویم. برای ساخت اپلیکیشن موبایل شما سعی می کنیم از به روز ترین ایده های طراحی استفاده کنیم. طراحان گرافیک و رابط کاربری در کدر وب با درک صحیح سلیقه ی شما و در نظر گرفتن مخاطب هدف و محتوی برنامه طرح های پیشنهادی را در چند سبک ارائه می کنند و شما با فراغ بال طرح مورد نظرتان را انتخاب می کنید. پس از تائید طرح به سراغ برنامه نویسی می رویم.
  4کد نویسی
  بهترین روش های فنی در طراحی اپلیکیشن موبایل
  ما در کدر وب با کد هایمان زندگی می کنیم. کدنویسی تفریح ماست. ما تلاش می کنیم همواره از بهترین روش ها و به روز ترین تکنولوژی ها برای رسیدن به هدف و پاسخ به نیاز برنامه ها استفاده کنیم. شما هر چقدر در مورد طراحی گرافیک حساسیت داشتید در این قسمت خیال تان راحت باشد، چون حساسیت ما بیشتر در این قسمت است. پس از چند روز برنامه را بر روی گوشی تحویل می گیرید. ما علاقه داریم از کدنویسی به صورت Native استفاده کنیم اما گاهی اوقات با مشورت با کارفرما روش های Cross-Platforms بهینه تر هستند. به هر حال ما همواره دنبال بهترین راه حل هستیم. معمولا از روند پیشرفت کار در بخش کدنویسی به شما گزارش می دهیم و پس از پایان کار و انجام تست های مختلف تمامی باگ های احتمالی را برطرف می کنیم.
  5انتشار و توزیع مناسب
  تبدیل برنامه به رسانه شما
  ما اتمام کدنویسی و تحویل برنامه را پایان پروژه نمی دانیم. به نظر ما کار اصلی تازه شروع شده است. رویکرد کدر وب استفاده از پتانسیل اپلیکیشن ها برای توسعه ی کسب و کار و افزایش روش های ارتباط با مشتری است. ما تلاش می کنیم با شناسایی درست مخاطبان هدف برنامه شما را به بهترین شکل و با بالاترین برد توزیع کنیم. در کنار استفاده از پتانسیل تمامی مارکت های ایرانی و خارجی اپلیکیشن ما از ظرفیت شبکه های اجتماعی برای معرفی اپلیکیشن به مخاطبان استفاده می کنیم. برنامه ی شما دیده خواهد شد، خیال تان راحت !
  slide-3-image-2

  ما ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم


  businessman-with-a-great-idea_1012-219

  ایده های جدید خود را با ما شریک شوید

  اگر در ذهن خود یک ایده جدید دارید یا در حال پروراندن ایده ای جدید ، نرم افزار های کاربردی و خوب هستید . همین الان با ما تماس بگیرید . ما در کنار شما با مشاوره و پشتیبانی به شما کمک می کنیم که ایده خود را به وافعیت تبدیل کنید همین الان با یک تماس تلفنی یا فرم مخصوص با ما مشورت کنید.