parallax background
 

طراحی سایت حرفه ای از نگاه ما
عبارتست از طراحی سایت بسیار شکیل از لحاظ گرافیکی با استفاده از جدیدترین استانداردها و اصول طراحی گرافیکی، پیاده سازی قالب سایت به صورت تمام ریسپانسیو یا واکنش گرا جهت مشاهده صحیح در تمام دستگاه ها از جمله موبایل و تبلت، پیاده سازی امکانات و قابلیت های سایت به صورت ایمن با استفاده از قویترین زبان های برنامه نویسی و پایگاه داده و در نهایت بهینه نمودن سایت برای موتورهای جستجو جهت کسب رتبه بسیار مناسب در میان نتایج نمایش داده شده توسط گوگل. همچنین می‌توان به مواردی از قبیل انجام امور بازاریابی اینترنتی، انجام امور تبلیغات اینترنتی و همچنین فعالیت های برندسازی تحت وب نیز به عنوان مکمل یک وب سایت حرفه‌ای و در جهت رونق کسب و کار و افزایش بازدیدکننده و در نهایت افزایش فروش اشاره نمود. فعالیت‌های حرفه ای نظیر بازاریابی محتوایی، بازاریابی شبکه های اجتماعی و انجام امور ترفیعی داخل و خارج سایت، می تواند تاثیر به سزایی هم بر روی رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل داشته باشد و هم به صورت مستقیم باعث افزایش بازدید سایت شود. در نهایت تکنیک های بهینه سازی نرخ تبدیل نیز باعث می‌شود درصد بیشتری از بازدیدکنندگان سایت تبدیل به مشتری و مصرف کننده محصولات و خدمات یک کسب و کار شوند.


آخرین کارهای این بخش درذیل قابل مشاهده است :

coderweb-image-2
78945613322

طراحی تخصصی سایت

گروه ما به صورت تخصصی در زمینه طراحی سایت مخصوصا طراحی سایت های حرفه ای و سایت اختصاصی فعالیت می نماید رعایت اصول و استانداردهای طراحی وب و همچنین مباحث زیبایی شناختی و کاربردپذیری از تخصص های ماست
seo-300x261

بهینه سازی رتبه سایت در Google ( سئو )

متخصصین ما توجه ویژه‌ای به بحث بهینه سازی سایت (سئو حرفه ای) جهت بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو دارند. گروه ما کلیه نکات فنی لازم جهت ارتقاء رتبه سایت شما در موتورهای جستجو را به کار می گیرند
78

بازار یابی شبکه ای

وب سایت امروزه ابزار مناسبی برای بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش محصول برای کسب و کارهای اینترنتی و غیر اینترنتی می باشد شما در کنار کدر وب تمامی خدمات بازار یابی اینترنتی را در سایت ها و کسب و کارهای خود داشته باشد .
psd-clipboard-icon-eng

سفارش طراحی سایت

در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت یا اپلیکیشن های اندرویدی ، از طریق تکمیل فرم می توانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید . همواره ما در سریعترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد . همچنین شما می توانید از طریق تماس و یا تلگرام جهت مشاوره و سفارش با ما در ارتباط باشید.